Mezoterapie

 

Mezoterapie (z řeckých slov mesos - prostředí a therapela - pečovat) je nechirurgické kosmetické lékařské ošetření.

 

Mezoterapie využívá vícenásobnou inplantaci farmaceutických a homeopatických léků, rostlinných výtažků, vitamínů a dalších přísad do podkoží.

 

Cílem mezoterapie je především mesolift, omlazení vzhledu pleti obličeje, odstraňování pigmentových skvrn a redukce podkožního tuku. Výsledky nejsou trvalé, mnohdy je třeba podstupovat udržovací aplikace již ve čtvrtletních intervalech.

 

Používané prostředky: 

  • Artichoke extrakt - výtažek z artyčoku - má přímý lipolytický efekt, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a má také diuretický účinek, vhodný proti celulitidě.
  • Hylauronic acid - kyselina hyaluronová - součást struktury kůže a dalších pojivových tkání. Zadržuje vodu. Pomáhá obnovovat objem pleti, odstraňovat vrásky a omlazuje vzhled pleti.
  • L - carnitine - je přenašečem tuku uvnitř buňky a zpomaluje vytváření tukových zásob.
  • Organic silica - je součástí pojivových tkání. Zvyšuje a vyvolává regenraci kolagenu.

 

OBLIČEJOVÁ MEZOTERAPIE je terapií pro stárnoucí pleť, jež odbourává také kruhy pod očima. Tuto metodu provádím pomocí nástavců s více jehlami s využitím přístroje umožňujícím mnohem rychlejší a přesné dávkování aplikovaných prostředků. Bolestivost je minimální, proto nejsou potřeba žádné anestetické krémy. Je nutné zdůraznit, že klientka by si neměla 12 hodin po aplikaci mýt obličej.

 

Ceník mezoterapie naleznete zde.

 

Fotogalerie